سفر حسن روحانی نماینده رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی به پاریس را به کارزاری گسترده علیه نظام ارتجاعی حاکم بر ایران تبدیل کنیم

حسن روحانی رئیس‌جمهور رژیم ارتجاعی جمهوری اسلامی پس از سفر ایتالیا در ۲۷ ژانویه به همراه هیئتی از وزرای کابینه و سرمایه‌داران ایران، باهدف گسترش روابط اقتصادی و سیاسی با دولت فرانسه، وارد پاریس می‌شود.

حسن روحانی که در جنایات بی‌انتهای رژیم جمهوری اسلامی علیه مردم ایران نقش بسزایی داشته و دارد، در این سفر با رئیس‌جمهور فرانسه و تعدادی از سرمایه‌داران فرانسوی دیدار خواهد کرد و با بستن قراردادهای اقتصادی سهمی از غارت و چپاول بازار ایران را در اختیار انحصارات فرانسوی قرار خواهد داد.

استقبال دولت‌های غربی از سرکردگان رژیمی که تمام موجودیتش با کشتار، شکنجه، اعدام، زندان، اختناق و سلب ابتدایی‌ترین حقوق و آزادی‌های مردم ایران عجین بوده، ادعای دروغین این قدرت‌ها را در دفاع از حقوق بشر، بار دیگر برملا مکند.

دولت‌های اروپائی در حالی از جنایتکاران حاکم بر ایران استقبال می‌کنند که زندان‌ها مملو از فعالان کارگری، معلمان، روزنامه‌نگاران، دانشجویان، زنان و…است و هر اقدام اعتراضی به این وحشی‌گری دولت استبدادی مذهبی، با زندان، شکنجه و اعدام پاسخ داده می‌شود.

آنچه برای این دولت‌ها حائز اهمیت است، نه پایمال شدن حقوق میلیون‌ها انسان و نه جنایات بی‌انتهای رژیمی استبدادی، بلکه منافع اقتصادی و سیاسی آن‌هاست. سفر روحانی به ایتالیا و فرانسه، سودهای کلانی را به جیب انحصارات امپریالیستی این کشورها سرازیر خواهد نمود و در همان حال با هجوم سرمایه‌داران خارجی به ایران و سیاست اقتصادی نئولیبرال جمهوری اسلامی، توده‌های کارگر و زحمتکش روزبه‌روز فقیرتر می‌شوند.

با شرکت گسترده در تظاهرات و اعتراضات علیه حضور حسن روحانی در فرانسه، رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی و حامیان بین‌المللی آن را افشا کنیم.

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی

نابود باد سرمایه‌داری – زنده‌باد سوسیالیسم

کمیته خارج از کشور سازمان فداییان (اقلیت)

۲۵ ژانویه ۲۰۱۶

تظاهرات مرکزی روز چهارشنبه، ۲۷ ژانویه ۲۰۱۶

پاریس، میدان République، از ساعت ۱۵ تا ۱۷

گرد هم آبی بعدی: پنجشنبه ۲۸ ژانویه از ساعت ۱۴ تا ۱۷،

میدان Invalides، پاریس هفتم

متن کامل در فرمت پی دی اف

POST A COMMENT.